Praca dla Studenta w European Wind Academy

Location Poland
Job Type Student Job
Click to share now
FacebookLinkedIn

Opis:

Interesują Cię odnawialne źródła energii i chciałbyś poznać tajniki branży wiatrowej? Lubisz uczyć sięnowych rzeczy i jesteś otwarty na nowe wyzwania? Dołącz do European Wind Academy!

Wiecej o centrum szkoleniowym European Wind Academy znajdziesz tutaj:  https://e-windacademy.com/

Twoje zadania:

  • Wsparcie bieżących działań European Wind Academy;
  • Współpraca z działem Training oraz HR w FairWind;
  • Prowadzenie kalendarza szkoleń;
  • Zarządzanie infrastrukturą EWA;
  • Prowadzenie korespondencji oraz recepcji EWA;
  • Informowanie uczestników szkoleń o terminach i zasadach uczestnictwa w szkoleniach;
  • Wsparcie i koordynacja pracy trenerów i podwykonawców EWA;
  • Prace administracyjne związane z dokumentami EWA, np. certyfikaty, faktury itp.;
  • Przygotowywanie raportów, współtworzenie i rejestrowanie procedur oraz polityki EWA;
  • Reprezentowanie EWA i utrzymywanie kontaktów z biznesowymi partnerami organizacji;
  • Współpraca z ośrodkami szkoleniowymi z branży turbin wiatrowych;
  • Współpraca z Klientami z branży turbin wiatrowych (Vestas, Siemens, itd)

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel;
  • Umiejętność koordynowania wielu działań jednocześnie;
  • Perfekcyjne umiejętności organizacyjne;
  • Samodzielność i umiejętności priorytetyzowania zadań oraz zarządzania czasem;
  • Dokładność i precyzja w działaniu;
  • Proaktywna postawa;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista oraz etyka pracy;
  • Tolerancja wobec różnych kultur i sposobu pracy czy komunikacji;
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy:

  • Początek kariery w atrakcyjnej i rozwojowej branży turbin wiatrowych;
  • Brak sztywnych struktur, luźną atmosferę pracy, brak dress codu;
  • Pracę w energicznym, młodym zespole;
  • A przede wszystkim wiele ciekawych wyzwań oraz gwarantowaną satysfakcję z dobrze wykonanego zadania i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Masz pytania, zadzwoń do nas!

Paulina Olenkowicz-Królasik tel. +48 572 796 994